Sledovať Dům plný zvířátek online

Prehrajte si Dům plný zvířátek online alebo si vyberajte zo stoviek rozprávok a filmov. Bavte sa s celou rodinou u obľúbených rozprávok, seriálov a detských relácií. Navyše sledujte 95 televíznych staníc vrátane neobmedzeného nahrávania, videotéky a zhliadnutí až 30 dní spätne. Urobte radosť sebe aj svojim najmenším za 7.01 € mesačne.
Sleduj online pohádka, dětem, rodinný Dům plný zvířátek na !
  Sledovať Dům plný zvířátek online
Žáner:
pohádka, dětem, rodinný
Réžia:
Brigitte Dresewski, Jörg Grünler, Peter Lichtefeld
Hrajú:
Floriane Daniel, Heikko Deutschmann
Krajina:
Německo
Rok výroby:
2009
Popis:
Všade tam, kde je je počuť štekanie psíkov, békanie ovečiek alebo mňaukanie mačičiek, sú nablízku Hansenovci. Prečo? Pretože Dr.Philipp Hansen je veterinár a práve si otvoril ordináciu vo veľkej vile, kde sa presťahoval s celou svojou rodinou. Presun z ruchu veľkomesta do idylického Čierneho Lesa bolo ťažké najmä pre 10-ročnú Grétu, najmladšiu dcéru Dr.Hansena. Našťastie po tom, ako sa zoznámi s rovesníkom Jonasom, sa stáva jej nový domov plný neopísateľných dobrodružstiev. "Dom plný zvieratiek" je rodinný seriál vhodný pre všetky vekové kategórie a aj pre vašich zvieracích maznáčikov

Podobné relácie

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 95 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski