Sledovať Dům kouzel online

Prehrajte si Dům kouzel online alebo si vyberajte zo stoviek rozprávok a filmov. Bavte sa s celou rodinou u obľúbených rozprávok, seriálov a detských relácií. Navyše sledujte 93 televíznych staníc vrátane neobmedzeného nahrávania, videotéky a zhliadnutí až 30 dní spätne. Urobte radosť sebe aj svojim najmenším za 7.01 € mesačne.
Sleduj online animovaný, dobrodružný, fantasy, komedie, rodinný Dům kouzel na !
  Trailer k filmu Dům kouzel   Sledovať Dům kouzel online
Žáner:
animovaný, dobrodružný, fantasy, komedie, rodinný
Réžia:
Jeremy Degruson, Ben Stassen
Hrajú:
Cinda Adams (zdravotní sestra Baxterová), George Babbit (Jack / Carlo / Zoltar (Martin Zahálka)), Murray Blue (Bouřka / Dylan (Mikuláš Převrátil)), Kathleen Browers (Carla), Joey Camen (Chihiuahua), Grant George (Daniel)
Krajina:
Belgie
Rok výroby:
2013
Popis:
Připravte se na magická dobrodružství!

Opustený kocúrik Hrom sa jedného dňa ocitne v tajuplnom dome starého kúzelníka, ktorý obývajú aj nevšedné bytosti zo sveta fantázie. Vľúdne ho prijmú medzi seba, no nájdu sa aj takí, ktorých príchod nezvaného hosťa vôbec neteší. Situácia sa ešte zhorší, keď sa im začne do života miešať kúzelníkov chamtivý synovec. Dom je v ohrození a rovnako tak jeho obyvatelia. Kocúrik však vymyslí skvelý plán a za pomoci nových kamarátov sa mu nakoniec podarí Dom kúziel zachrániť.
Hodnocenie:
63 %
Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 93 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski