Sledovať Cinderella - Ein Liebesmärchen in Rom online

Prehrajte si Cinderella - Ein Liebesmärchen in Rom online alebo si vyberajte zo stoviek rozprávok a filmov. Bavte sa s celou rodinou u obľúbených rozprávok, seriálov a detských relácií. Navyše sledujte 92 televíznych staníc vrátane neobmedzeného nahrávania, videotéky a zhliadnutí až 30 dní spätne. Urobte radosť sebe aj svojim najmenším za 7.01 € mesačne.
Sleduj online drama, romantickďż˝, romantický Cinderella - Ein Liebesmärchen in Rom na !
  Trailer k filmu Cinderella - Ein Liebesmärchen in Rom   Sledovať Cinderella - Ein Liebesmärchen in Rom online
Žáner:
drama, romantickďż˝, romantický
Réžia:
Christian Duguay
Hrajú:
Vanessa Hessler (Aurora de Luca), Flavio Parenti (Sebastian Ausperg), Ruth-Maria Kubitscheková (paní Cooper), Natalia Wörnerová (Irene de Luca), Frank Crudele (Romolo), Ilaria Spada (Tina Martone)
Krajina:
Itálie
Rok výroby:
2011
Popis:
Nadanú pianistku Auroru vychováva po smrti jej matky pri pôrode je otec, známy dirigent Valerio. V nádeji, že umožní svojej dcére opäť vyrastať v kompletnej rodine, sa ožení s jej vychovávateľkou Irenou. Aurora sa jedného zoznámi s tajomným Sebastianom, citlivým chlapcom zo susedstva, ktorý sníva o tom, že sa stane spisovateľom. Jej šťastie sa však zrúti, keď neočakávanie zomrie otec Valerio a Aurora ostane bez jeho ochrany v starostlivosti svojej macochy Ireny, ktorá ju chce pripraviť o rodinné dedičstvo...
Hodnocenie:
68 %

Podobné relácie

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 92 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski