Sledovať Chudobných rodičov syn online

Prehrajte si Chudobných rodičov syn online alebo si vyberajte zo stoviek rozprávok a filmov. Bavte sa s celou rodinou u obľúbených rozprávok, seriálov a detských relácií. Navyše sledujte 93 televíznych staníc vrátane neobmedzeného nahrávania, videotéky a zhliadnutí až 30 dní spätne. Urobte radosť sebe aj svojim najmenším za 7.01 € mesačne.
Sleduj online pohádka Chudobných rodičov syn na !
  Sledovať Chudobných rodičov syn online
Žáner:
pohádka
Réžia:
Jozef Holec
Hrajú:
Helena Růžičková, Braňo Mišík, Miroslav Noga, Elena Kucháriková, Ján Mistrík, Vladimír Durdík
Krajina:
Slovensko
Rok výroby:
1993
Popis:
V televíznej rozprávke na motívy P. Dobšinského sa staneme svedkami putovania mládenca z dediny túžiaceho poznať svet. Na svojej ceste
zablúdi do začarovanej krajiny, ktorú stráži čudná babka - pastierka. Mládencov úsmev a správanie, ktorému ho rodičia naučili, očaria natoľko jej dušu, že mu pomôže dostať sa do kráľovského paláca, v ktorom nežijú ani nemrú kráľovskí rodičia - trestom za ich vzťah k ľuďom i svetu je ale predovšetkým skamenenie ich dcéry. Oslobodiť zo zakliatia ich môže len ten, kto premôže v tanci i ďalších úlohách trojhlavú bosorku. Náš hrdina sa rozhodne im pomôcť...
V rozprávke v réžii Jozefa Holeca účinkuje plejáda známych a kvalitných hercov - Braňo Mišík, Helena Ružičková, Miro Noga, Zuzana Krónerová, Deana Horváthová, Diana Mórová, Sylvia Turbová, Vlado Durdík, Ján Mistrík a ďalší.
Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 93 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski