Sledovať Az aranylúd - Készült a Grimm fivérek meséje nyomán online

Prehrajte si Az aranylúd - Készült a Grimm fivérek meséje nyomán online alebo si vyberajte zo stoviek rozprávok a filmov. Bavte sa s celou rodinou u obľúbených rozprávok, seriálov a detských relácií. Navyše sledujte 95 televíznych staníc vrátane neobmedzeného nahrávania, videotéky a zhliadnutí až 30 dní spätne. Urobte radosť sebe aj svojim najmenším za 7.01 € mesačne.
Sleduj online fantasy Az aranylúd - Készült a Grimm fivérek meséje nyomán na !
  Sledovať Az aranylúd - Készült a Grimm fivérek meséje nyomán online
Žáner:
fantasy
Réžia:
Carsten Fiebeler
Hrajú:
Till Florian Beyerbach (Peter), Anna Böttcherová (Wirtshaustochter), Hilmar Eichhorn (pastor), Jella Haase (Prinzessin Luise), Edin Hasanovic (Räubersohn), Ulrike Krumbiegelová (Edeltraud)
Krajina:
Německo
Rok výroby:
2013
Popis:
Till je dedinský prostáčik, z ktorého si všetci uťahujú kvôli jeho naivite a dobrote. Keď sa vďaka týmto vlastnostiam ako jediný rozdelí o jedlo so starým žobrákom, dostane za odmenu zlatú hus. Jeho jediným želaním je rozveseliť s pomocou čarovného daru smutnú princeznú. Cestou do paláca však stretne mnoho zlých ľudí, ktorí sa budú chcieť zlatej húsky zmocniť.
Hodnocenie:
56 %
Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 95 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski