Sledovať Arthur a Minimojovia online

Prehrajte si Arthur a Minimojovia online alebo si vyberajte zo stoviek rozprávok a filmov. Bavte sa s celou rodinou u obľúbených rozprávok, seriálov a detských relácií. Navyše sledujte 92 televíznych staníc vrátane neobmedzeného nahrávania, videotéky a zhliadnutí až 30 dní spätne. Urobte radosť sebe aj svojim najmenším za 7.01 € mesačne.
Sleduj online animovaný, dobrodružný, fantasy, záhady, pohádka, rodinný Arthur a Minimojovia na JOJ!
  Trailer k filmu Arthur a Minimojovia   Sledovať Arthur a Minimojovia online
Žáner:
animovaný, dobrodružný, fantasy, záhady, pohádka, rodinný
Réžia:
Luc Besson
Hrajú:
Freddie Highmore (Arthur), Mia Farrowová (babička), Ron Crawford (Archibald (hlas)), Penny Balfourová (Arthurova matka), Doug Rand (Arthurův otec), Adam LeFevreová (Davido)
Krajina:
USA, Francie
Rok výroby:
2006
Popis:
Podívaná pro malé i velké.

Desaťročný Arthur žije s babkou v malom dome na dedine, pretože jeho rodičia museli odísť za prácou. Rovnako ako všetky deti, aj on je fascinovaný rozprávkami, ktoré mu babička rozpráva. Zdá sa mu o afrických kmeňoch a neuveriteľných príbehoch, popísaných a namaľovaných v čarovnej knihe jeho dedka, ktorý pred niekoľkými rokmi záhadne zmizol. Idylické časy sa skončia v okamihu, keď im hrozí zabavenie domu. Situácia vyzerá beznádejne. Jedinou šancou je dedkov poklad, ktorý je údajne ukrytý kdesi na záhrade, v Ríši Minimojov, roztomilých malých škriatkov, o ktorých Arthurovi rozprával dedko. Malý Arthur sa rozhodne odvrátiť hroziace nebezpečenstvo a vydá sa hľadať pomoc práve do Ríše Mimimojov. Arthurova cesta je dôkazom, že niekedy i tí najmenší môžu dokázať veľké veci.
Hodnocenie:
61 %
Sletujte na:
JOJ JOJ Archív a všetky videá relácií televízie JOJ online

Podobné relácie

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 92 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski