Sledovať Arthur a Maltazardova pomsta online

Prehrajte si Arthur a Maltazardova pomsta online alebo si vyberajte zo stoviek rozprávok a filmov. Bavte sa s celou rodinou u obľúbených rozprávok, seriálov a detských relácií. Navyše sledujte 92 televíznych staníc vrátane neobmedzeného nahrávania, videotéky a zhliadnutí až 30 dní spätne. Urobte radosť sebe aj svojim najmenším za 7.01 € mesačne.
Sleduj online animovaný, dobrodružný, fantasy, rodinný, dětem Arthur a Maltazardova pomsta na JOJ!
  Trailer k filmu Arthur a Maltazardova pomsta   Sledovať Arthur a Maltazardova pomsta online
Žáner:
animovaný, dobrodružný, fantasy, rodinný, dětem
Réžia:
Luc Besson
Hrajú:
Selena Gomezová (Selenia), Freddie Highmore (Arthur), Omar Sy (Snow), Asa Butterfield (Arthur jako pětiletý), Stacy Fergusonová (Replay), Mia Farrowová (babička)
Krajina:
Francie
Rok výroby:
2009
Popis:
Príbeh pre malých i veľkých.

Artur je natešený, pretože dnes večer sa naposledy môže vrátiť do ríše Minimojov a stretnúť sa tam s princeznou Seléniou. Minimojovia na jeho počesť chystajú obrovskú hostinu a princezná si pripravila pre túto príležitosť šaty z ružových okvetných lístkov. Artur však nečakane nájde zrnko ryže, kde je napísané SOS. Nie je pochýb o tom, že princezná Selénia je v nebezpečenstve! Artur neváha ani minútu a beží ju zachrániť. Až na mieste zistí, že Minimojovia ho o pomoc nežiadali. Kto teda vymyslel túto nečakanú pascu?
Hodnocenie:
54 %
Sletujte na:
JOJ JOJ Archív a všetky videá relácií televízie JOJ online

Podobné relácie

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 92 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski