Sledovať Alvin i wiewiórki 2 online

Prehrajte si Alvin i wiewiórki 2 online alebo si vyberajte zo stoviek rozprávok a filmov. Bavte sa s celou rodinou u obľúbených rozprávok, seriálov a detských relácií. Navyše sledujte 93 televíznych staníc vrátane neobmedzeného nahrávania, videotéky a zhliadnutí až 30 dní spätne. Urobte radosť sebe aj svojim najmenším za 7.01 € mesačne.
Sleduj online animovaný, komedie, rodinný, romantický Alvin i wiewiórki 2 na !
  Trailer k filmu Alvin i wiewiórki 2   Sledovať Alvin i wiewiórki 2 online
Žáner:
animovaný, komedie, rodinný, romantický
Réžia:
Betty Thomasová
Hrajú:
Zachary Levi (Toby Seville), David Cross (Ian Hawke), Jason Lee (Dave Seville), Justin Long (Alvin (hlas)), Matthew Gray Gubler (Simon (hlas)), Jesse McCartney (Theodore (hlas))
Krajina:
USA
Rok výroby:
2009
Popis:
Sú späť a nie sú sami.

V roku 2007 vstúpil do kín formou celovečerného filmu komiksový fenomén mnohých generácií Alvin a Chipmunkovia. V uhorkovej sezóne sa hudobnému skladateľovi Daveovi Sevillemu podarilo zo spievajúcich Chipmunkov Alvina, Simona a Teodora urobiť filmovú senzáciu, a to i napriek tomu že toto nekontrolovateľné trio zdevastovalo svojmu kamarátovi Daveovi dom, ohrozilo kariéru a prevrátilo život hore nohami. A kým ste stihli zakričať
Hodnocenie:
48 %
Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 93 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski