Reprízy slovenských filmov a seriálov a najpopulárnejšie zahraničné seriály ako sú CSI: Miami, Dexter, Faktor strachu a ďalšie.
JOJ Family přináší nabídku pořadů pro fanoušky dobré televizní zábavy. Stanice JOJ Family je druhá stanice po filmovém programu JOJ Cinema, která oficiálně působí na českém trhu a je určená pro diváky v Česku. Cílí na rodinného diváka, pro kterého vysílá především tradiční česko-slovenské formáty, jako je Česko Slovensko má talent nebo Súdna sieň. Lepšia.TV přináší přes internet i do vašeho obýváku vaše oblíbené pořady v HD kvalitě. Nabízí živé vysílání stanice JOJ Family nebo 7 dní zpětného zhlédnutí. Ke sledování TV můžete využít mobil, počítač, tablet či smart TV. Lepšia.TV Vám poskytuje Vaše oblíbené pořady live bez ohledu na to, kde právě jste.
Sledujte online 93 staníc, až 30 dní spätne a k tomu 952 filmov bez príplatku vo Vašej televízii, počítači a v mobile.
Navyše sa k ničomu nezaväzujete. Kedykoľvek prestanete chcieť Lepšia.TV využívať, tak za ňu prestanete platiť.
Objednávkou služby Lepšia.TV získate online vysielanie 93 televíznych staníc vrátane 44 HD kanálov naživo alebo až 30 dní spätne z archívu. Objavte výhody sledovania televízie cez internet ako neobmedzené nahrávanie, Timeshift a pauzu. Užite si videotéku 952 najlepších filmov a seriálov z televízie zadarmo. Nenechajte sa obmedzovať zariadením a sledujte televíziu kedykoľvek a kdekoľvek na Smart TV, počítači, mobile i tablete s OS Android, Windows alebo iOS. Pokiaľ nemáte Smart TV, kúpte si Android set-top box Lepšia.TV, ktorý sa dá pripojiť ku všetkým televízorom. Lepšia.TV bude Vaším spoločníkom na cestách do zahraničia aj kdekoľvek budete mať práve chuť! Jediné, čo potrebujete, je pripojenie k internetu!
  Česky Česky   English English   Polski Polski