O digitálnej televízii Lepšia.TV

Sme rýdzo česká spoločnosť a prevádzkujeme už 18 rokov najkompletnejší televízny program na českom internete TVprogram.cz. Ako jediní prinášame televízny program pre viac ako 650 staníc, pútavé videoukážky k filmom, obrázky, popisky a nezávislé komentáre k reláciám.

 

V roku 2014 sme spustili zadarmo službu online nahrávanie televíznych relácií. Vďaka získanému know-how sme sa rozhodli vytvoriť IPTV online televíziu Lepší.TV, ktorá nebude mať v ČR konkurenciu. Naším prianím bolo umožniť ľuďom pozerať sa na televíziu vtedy, keď majú čas, a zároveň na to, čo ich zaujíma, a nie čo sa práve v televízii hrá. Vďaka výrazne nižšej cene, než ponúkajú nadnárodné spoločnosti, si Lepší.TV môže dovoliť mať doma skutočne každý. Za týmto projektom je tím skúsených programátorov a administrátorov.

 

 

Lepší.TV je múdra televízia bez satelitu, antény alebo káblovky, ktorú naladíte na každom internete a zaobstaráte ju veľmi ľahko. Stačí si objednať Lepší.TV BOX alebo Lepší.TV službu, ktorú môžete využívať na Smart TV a ďalších zariadeniach. Lepší.TV funguje na akomkoľvek internetovom pripojení od akéhokoľvek internetového poskytovateľa s rýchlosťou aspoň 3 Mb/s. Zapojenie Lepší.TV BOXu zaberie 2 minúty a zvládnete to ľahko aj Vy! Behom pár chvíľ tak získate chytrú káblovú televíziu s množstvom výhod, zaujímavých televíznych staníc, najlepších filmov, televíznych seriálov, rozprávok pre deti, športových prenosov a relácií pre dospelých. Pri bezkonkurenčnej cene navyše zákazník získa okrem základných staníc (Česká televízia, NOVA, Prima, Barrandov ...) tiež prémiové filmové stanice, ako sú FilmBox Premium, JOJ Cinema, Horror Film, CS Film, stanica pre deti Nickelodeon, alebo CZ Mini plné rozprávok. Športových nadšencov poteší Nova Sport, pre odreagovanie erotický LEO TV a TV stanice české, slovenské, poľské a nemecké. V ponuke máme cez 93 TV staníc, sľubujúcich poriadnu porciu zábavy, vzrušenia, romantiky, napätia a informácií. Preto si vyberie ten správny program pre seba naozaj každý. Aby ste mali pôžitok z televízie čo najväčší, vysielame mnoho staníc v HD. 

 

 

Navyše, celá digitálna televízia Lepší.TV má mnoho vychytaných funkcií. Neponúka len prehrávanie filmov, alebo prehrávanie seriálov a relácií. Pauza, pretáčanie a nahrávanie umožňuje aj tým, čo u sledovania TV zaspávajú, televíziu zastaviť a prehrať si rozpozeranú reláciu neskôr. Určite poteší pretáčanie nudných pasáží. Obrovskou výhodou LEPŠÍ.TV je tiež zobraziť si a prehrať stovky najlepších filmov, seriálov, dokumentov, rozprávok alebo športových programov podľa toho, na aký typ relácie máte práve chuť. Vďaka funkcii až 30 dní spätne Vám navyše už žiaden skvelý film, obľúbený seriál, športové stretnutie, ani relácia neutečie. Budete si jednoducho môcť prehrať akúkoľvek reláciu spätne.

 

Myslíme o krok napred, preto vďaka Lepší.TV BOXu získate naviac z televízie plnohodnotný počítač s Androidom 6, kedykoľvek k BOX pripojíte klávesnicu a myš.

 

LEPŠÍ.TV ocenia tiež tí, ktorí chcú mať rádio v TV, pozerať na YouTube v TV alebo surfovať po internete. LEPŠÍ.TV nadchla už niekoľko našich zákazníkov a zamilujú si ju tiež všetci členovia Vašej rodiny. Ostatne, poďte si ju vyskúšať!

  Česky Česky   English English   Polski Polski